“Fraud
Przejdź do treści

Poznaj nas bliżej

Tworzymy historie zakończone sukcesem, rozpoczynając od danych. Lata doświadczenia i ludzie o wyjątkowych umiejętnościach to nasze zasoby, które wykorzystujemy, aby pomóc firmom sprzedawać.

Nasze Kamienie Milowe

2018
Założenie agencji IT HEROES (obecnie semguru)

Po latach działania w branży reklamowej, zgłębianiu tajników skutecznego SEO i poskramianiu danych powstaje agencja IT Heroes (obecnie Semguru). Miejsce, gdzie specjaliści łączą siły, aby dostarczać wyniki. Agencja, która zapełniła lukę na rynku w kwestii usług marketingowych dopasowanych do indywidualnego klienta.

2019
Pierwsi klienci, pierwsze sukcesy

Rok 2019 to czas pełen wyzwań i sukcesów. Zaufali nam pierwsi klienci, co sprawiło, że mogliśmy udowodnić nasze umiejętności. Pierwsze działania przynosiły znakomite rezultaty, a to tylko napędzało naszą determinację do osiągania jeszcze większych sukcesów.

2020
Reorganizacja spółki

W agencji została przeprowadzona głęboka reorganizacja, która wytyczyła nowy kierunek rozwoju naszej firmy. Określiliśmy nowe cele, wprowadziliśmy zmiany w strukturze organizacyjnej oraz w zakresie naszych działań. To była chwila, w której spojrzeliśmy w przyszłość i postawiliśmy sobie wyzwania, którym mieliśmy sprostać.

2021
Wprowadzenie usługi tworzenia stron

Wraz z rozwojem agencji, nadszedł czas na rozbudowanie portfolio usługowego. W 2021 roku poszerzona została oferta o usługę tworzenia stron internetowych. Strona internetowa to wizytówka każdej firmy online, dlatego postanowiliśmy pomóc naszym klientom w kreowaniu wyjątkowych i efektywnych stron, które przyciągają uwagę i generują konwersje.

2022
Uruchomienie Google Ads i Social Ads

Rok 2022 postrzegamy jako kolejny ogromny krok w stronę rozwoju agencji. Uruchomione zostały usługi social ads oraz reklamy w Google Ads. Dzięki temu mogliśmy jeszcze skuteczniej pomagać naszym klientom w dotarciu do swojej docelowej grupy odbiorców i osiąganiu wyjątkowych wyników w świecie reklamy online.

2023
Rebranding IT HEROES na semguru

Potrzeba odświeżenia i dalszego rozwoju marki sprawia, że agencja przechodzi rebranding. It Heroes zamienia się w Semguru, by dalej świadczyć usługi z zakresu marketingu na najwyższym poziomie.

aboutus-zigzag-pattern

Co nami kieruje?

Nasza misja
Łączymy niepodważalne dane i ekspercką wiedzę, aby pomóc klientom na drodze do regularnych wzrostów sprzedaży. Wprowadzamy nową jakość usług poprzez holistyczne podejście do marketingu, rzetelną analizę i działania oparte na danych.

Nasza wizja
Chcemy nawiązywać długofalowe współprace oparte na wzajemnym zaufaniu, transparentności oraz eksperckiej wiedzy, zapewniając wzrost nawet najbardziej wymagającym klientom.

Informacje o spółce

100 + Zrealizowanych projektów

Niezależnie od tego, czy pracowaliśmy nad kampanią reklamową dla start-upu technologicznego, projektem graficznym dla renomowanej firmy odzieżowej czy strategią marketingową dla lokalnej restauracji, każde zlecenie było dla nas wyjątkowe. Za każdym projektem stoi historia, zespół ludzi i cel, który staramy się osiągnąć.

10 + Ekspertów

Nasz team to wykwalifikowani specjaliści, którzy idealnie uzupełnią kompetencje z zakresu marketingu internetowego w Twojej firmie. W naszym zespole znajdziesz fachowców z dziedziny Pozycjonowania, Google Ads, Social Ads, Copywritingu, Marketingu, Analityki, Web Developmentu oraz Grafiki.

80+ Milionów zarobionych dla naszych klientów

Twój wzrost to nasz priorytet. Wyniki, które osiągamy dla naszych klientów to świadectwo efektywnie i konsekwentnie prowadzonych działań.

Nasza lokalizacja

Znajdź nas w sercu Poznania, przy ulicy Młyńskiej 12. Nasza siedziba jest dogodnie zlokalizowana, co sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów, gotowi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dostępni :

clock-regular Od poniedziałku do piątku - 8:00-16:00

Adres :

map-marker-alt-solid Młyńska 12/320 61-730 Poznań

Telefon :

Nasze plany na przyszłość

Ekspansja na rynki zagraniczne

Zapewnianie doskonałych usług przyszłości

Utrzymanie poziomu zadowolenia klientów

Stałe realizowanie wizji

Utrzymanie skuteczności usług

up arrow